KURUMSAL

Vav Mühendislik & İnşaat seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

Vav Mühendislik – İnşaat, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece inşaatta değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir .

İnsana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları…

VAV İNŞAAT & MÜHENDİSLİK olarak takip ettiğimiz temel ilkeler; teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, müşterilere daha kaliteli hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini arttırmak, sektöre değer katmak ve kattığımız değeri sürekli arttırmak ve bu zor zamanlarda ülkemiz ekonomisine olumlu katkıda bulunmaktır.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

VAV İNŞAAT & MÜHENDİSLİK ayrıcalıklı ve keyifli yaşam alanlarını inşa etmeyi hedefler. Her zaman çevre ve doğaya saygıyı kendine görev edinmiştir ve sektördeki ilk gününden bu yana çalışan uzman kadrosu ile “görevimiz sizin memnuniyetiniz” sloganını benimsemiştir ve kendini sürekli bir şekilde yenilemektedir.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin Beklentilerini Karşılamak

Zamanında teslim, ekonomik fiyat politikası ve yüksek kalite standartları ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak.

Şeffaflık

Hesap verebilir, sorumluluk sahibi, her zaman açık, dürüst, her şeyden önce müşteri memnuniyetini el üstünde tutan, iç denetim kriterlerine sahip, bilgiyi doğru ve hızlı bir şekilde paylaşan bir şirket olmak.

Uzmanlık

Her zaman ana faaliyetlere odaklanarak uzmanlarla işbirliği yapmak. Satış öncesi, teslimat öncesi, teslimat ve teslim sonrası aşamalarında gereken yüksek kalite standartlarını sağlamak için en uygun yönetim sistemlerini, toplam kalite yönetimini ve yönetim sistemlerini uygulamaktır.

Yenilik

Sektördeki ve dünyadaki yenilikleri (teknoloji, iş yöntemleri vb.) yakından takip eden, yeni hizmetler ve ürünler geliştiren, “yenilik” alanında en üst noktaya sahip olan ve “Herkes için teknoloji ve yenilik” ilkesini takip eden yaratıcı bir şirket olarak sektöründe yeni ufuklar açmak ve gereksinimleri önceden tespit ederek buna uygun çözümler geliştirmek.

04 Şubat 2018

İlgili Terimler :